Ehil Ekip

EHİL konya petek tem...


soğuk hava deposu otomasyon ,Isı Kayıt ve Uzaktan İzleme devvsis
İlan Sahibi

İlan Bilgileri

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

soğuk hava depolarında otomasyon,uzaktan kontrol

– Dijital Sıcaklık Göstergeleri (Termometreler)
– Dijital Nem Kontrol Üniteleri (Higrometre – Higrostat)
– Tümleşik Nem Ve Isı kontrolörleri (Termohigrostat)
– Sıcaklık, Nem Ve Fotoperiyot kontrollü PLC yazılımları
– İklim Kabinleri Otomasyon Yazılımları
– Çimlenme Odaları Ve Yeşil Yem Makinalarına Yönelik Yazılım Ve Kumanda Panoları
– Mantarhane Isı ve Nem Kontrolü Isı Kayıt Ve Uzaktan İzleme Modülleri Özellikleri:

— Sürekli ve otomatik Veri Kaydı,
— Geriye Dönük kayıtları görme,
— Grafik ve tablolar halinde çıktılar alma,
— Mevcut durumu dünyanın her yerinden izleyebilme,
— İnternet üzerinden müdahale;
— Açma, kapama, set değeri ve parametre değiştirme, Defrosta alma, yedek makinayı devreya alma, tuşları kilitleme, Otomatik Alarm İletimi, Arıza durumunda, 11 ayrı alıcıya faks, sms, e-mail yolu ile otomatik alarm iletimi, Soğutma, defrost, fanlar ve kapı açılması gibi etkenleri raporlayarak maliyet yönetimi. Daha bir çok fonksiyon, EKSİKSİZ OTOMASYON Geriye dönük raporlama sayesinde Reklamasyon ve ürün iadesine karşı delil imkanı…

Isı Ve Nem Otomasyonunda lider markalardan Dixell tarafından üretilen XWEB 300 serisi cihazlar hem kurulum ve işletme kolaylığı, hem fiyat açısından çok avantajlıdır.

Web tabanlı çalışır; Ayrıca bir yazılım gerektirmez, yazılım ücreti ve cd saklama mecburiyetinin getirdiği problemlerden uzaktır. Dünyanın herhangi bir yerinde her hangi bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile web üzerinden kullanılabilir.

Uzaktan izleme ve uzaktan kontrol sistemi ile soğuk oda, soğuk hava deposu gibi sıcaklık ve nem kontrolünün esas olduğu her yerde dünyanın her yerinden soğuk deponuz sizin kontrolünüzde.

Depolamanın Her Evresinde Otomatik Kontrol. Sıcaklığı Ve Nemi Ayarlayın Ve Unutun… Ozon Jeneratörü İle Soğuk Hava Deposunda Tam Sterilizasyon Ve Etilen Giderimi… Cihazınızın Geriye Dönük Performansını Grafikler Halinde Görün , Kapı Açılmalarını İstatistiksel Olarak Takip Edin. Arıza Durumunda Cep Telefonunuza Gelen Sms İle Haberdar Olun. Dünyanın Her Yerinden Deponuzun Durumunu Takip Ve Kontrol Edin.

 

Benzer Ürünler