Ehil Ekip

EHİL konya petek tem...


KILIÇ ASANSÖR
İlan Sahibi
 • KILIÇ ASANSÖR - Tüm İlanları
 • Telefon
  -
 • Adres
  Cumhuriyet mah. Meltem Cad. No : 43/B Bahçelievler / İstanbul
 • Üyelik Başlangıç
  18:02, 23 Mart 2019
 • Toplam İlan Sayısı
  1

İlan Bilgileri

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

2017 yılında kurulduğumuz günden itibaren, sorumluluğunu üstlendiğimiz her projede “Üretken, Çözümcü ve Sürdürülebilir” olmayı ilke edindik ve bu doğrultuda ülke menfaatlerimizi gözeterek sektörümüzdeki ihracatımızı en üst seviyeye taşımanın önemini bilerek çalışıyoruz.
Önümüzdeki yıllar içinde net hedeflerimiz var. Kılıç ASANSÖRLERİ kültürünü yansıtan inovatif ürün ve hizmetlerimizle her geçen yıl daha fazla kullanıcının tercihi olmak, üretim birimlerimizi ve istihdamımızı katlayarak arttırmak…
Ve elbette hedefimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz gücün, işçisinden mühendisine, bayisinden satış elemanına kadar Kılıç ASANSÖRLERİ bayrağı altında birleşmiş olan herkesin akıllarında ve yüreklerinde olduğunu biliyoruz. İşte bu güce olan inancımızla, geleceğe büyük bir umut ile bakıyoruz.
Kılıç ASANSÖRLERİ Türk asansör sektörünün lokomotifi haline getirmeyi hedefleyen, bu yolda bizimle birlikte yürüyen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyor, daha nice yıllarda ve başarılarda hep birlikte olmayı diliyoruz.

Benzer Ürünler