Ehil Ekip

EHİL konya petek tem...


Atasun Evden Eve Nakliyat İle İzmir'de Sigortalı Ev Taşıyın
İlan Sahibi

İlan Bilgileri

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

Nakliye Firmasının Başarıları Hakkında Bilgi

Nakliye firması aynı alanda birçok hizmet ile müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Uzun zamandır nakliye sektörünün içinde kaliteli ve üstü bir güç sergileyen firma müşteri memnuniyetleri kazanmıştır.  İzmir evden eve nakliyat konusundaki başarılı işleri sayesinde taşınmak artık çok daha kolay hale gelmiştir. Doğru bir ekip ile malzemelerin kaliteli olması taşınma sırasında yaşanacak olan sorunları en aza indirmektedir.

Asansörlü taşıma sistemi sayesinde firma, her türlü binadan taşıma işlemi uygulayabilir. İzmir asansörlü nakliye ile en başarılı ve hasarsız taşıma işlemi gerçekleştirilir.  Müşterileri için kolaylık sağlayacak olan marangozlu ve ambalajlı taşıma anlayışı herkes tarafından tercih edilebilir olmasını sağlamıştır. Atasun nakliyat uzun zamandır tecrübeli işleri ile ismini duyurmayı başarmıştır. Uzman ekibi sayesinde İzmir güvenilir nakliye firması olma yolunda adımlar atmaktadır.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firmanın evden eve taşımacılık dışındaki diğer hizmetlerinden birisi de eşya depolama hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya depolama hizmetleri ve kiralık depo alanları gibi hizmetleri bulunmaktadır. Korunaklı ve güvenli depolama hizmeti sayesinde hijyenik ve 7/24 güven sağlayan depo olanaklarını müşterilerine sunar.

Benzer Ürünler